درباره ما

Poolad Kala

درباره ما​

شرکت پولاد کالا با هدف تامین نیازهای تخصصی صنایع مختلف فعالیت خود را با تولید انواع طنابهای فولادی مورد نیاز صنایع مختلف آغاز نمود . در همین راستا جهت افزایش توان وپتانسیل خود با اخذ نمایندگی رسمی و انحصاری فروش و خدمات پس از فروش شرکت Severstal Metiz روسیه که بزرگترین شرکت تولید کننده سیم بکسل روسیه و پنجمین تولید کننده سیم بکسل در اروپا به شمار می رود، سعی در انتقال دانش فنی و جذب سرمایه گذاری خارجی FDA به عنوان یکی از مهمترین موضوعات فعلی در صنعت کشور نموده است.

در حال حاضر شرکت پولاد کالا بااستفاده از فرصتهای موجود در کشور ایران، کارخانه خود را در منطقه شهرک صنعتی صفادشت با هدف تولید برخی ساختارهای طناب فولادی(سیم بکسل) راه اندازی نموده و به امید خداوند متعال در نظر دارد تا با مشارکت شرکای روسی خود، یکی از مدرنترین کارخانجات تولید سیم بکسل را در منطقه آزاد بندرانزلی با استفاده از فرصتهای خوب تجاری میان ایران و روسیه راه اندازی نماید.

حوزه آموزش، مشاوره و ارائه خدمات فنی و مهندسی​
 • شرکت پولاد کالا با دارا بودن تیم فنی خیره شامل فارغ التحصیلان خبره کشور در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا، و همچنین دریافت تجربیات و دانش فنی از تیم فنی شرکت severstal Metiz روسیه خدمات مشاوره خود را به عنوان تعهد خود به رضایت مشتری در حوزه های ذیل ارائه می نماید:
 • مشاوره قبل از خرید.
 • مشاوره در هنگام نصب و راه اندازی.
 •  انجام بازدیدهای منظم از مشتریان جهت ارائه خدمات مشاوره مرتبط با خدمات پس از فروش.
 •  مشاوره مشکلات موجود و شناسایی علل ریشه ای مشکلات.

همچنین شرکت پولاد کالا توانایی طراحی، انجام محاسبات و اجرای انواع سازه های کابلی شامل ساز های کابلی (Cable Structure) جهت انواع متنوعی از سازه های شامل پل های معلق، ساختمانها با معماری های خاص، استادیوم های ورزشی و … را دارا می باشد.

در حوزه کابلراهها، شرکت پولاد کالا توان تامین تجهیزات کابلراهها، طراحی، مشاوره و فروش انواع خطوط کابلراهها را با توجه به اخد نمایندگی رسمی از شرکت SKADO روسیه دارا می باشد.

واحد فنی شرکت پولاد کالا نیز جهت ارتقای سطح آگاهی مشتریان خود دوره های آموزشی مرتبط با حوزه های مختلف طناب فولادی را بر اساس سرفصل های آموزشی استاندارد توسط اساتید مجرب داخلی و خارجی را منطبق با برنامه آموزشی سالیانه و یا آموزشهای موردی درخواستی مشتریان برگزار می نماید.

حوزه خدمات تست و بازرسی​

شرکت پولاد کالا به عنوان نماینده رسمی و انحصاری شرکت Severstal Metiz روسیه در ایران و کشورهای خاورمیانه، بخش عمده ای از نیاز صنایع تخصصی را به انواع طناب فولادی(سیم بکسل) و اتصالات مربوطه تامین می نماید. ارائه گواهینامه های کیفی کالا و مدارک حمل از وجوه تمایز شرکت پولاد کالا با سایر رقبا می باشد. ویژگیهای مهم شرکت پولاد کالا در حوزه بازرگانی و تامین کالا و محصولات از شرکت Severstal Metiz  روسیه به شرح ذیل می باشد:

 • کیفیت بالای محصولات شرکت Severstal Metiz روسیه به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای بین المللی تولید کننده طناب فولادی و تکنولوژی بالای ماشین آلات و تجهیزات تولیدی این شرکت از بهترین برندهای اروپایی.
 •  نمایندگی رسمی و انحصاری فروش و خدمات پس از فروش شرکت Severstal Metiz روسیه در ایران وخاورمیانه.
 •  دارا بودن مسیرهای کوتاه حمل دریایی و زمینی.
 • حذف روادید اتباع دو کشور ایران و روسیه.
 •  امکان پرداخت ریالی جهت ثبت سفارشات و عدم وجود مشکلات ارزی در خریدهای خارجی از روسیه.
 •  تفاهمنامه بانکی دو کشور جهت حذف دلار و پذیرش ارزهای ریال و روبل در سیستم بانکی دو کشور.
 •  حسن روابط خوب سیاسی بین دو کشور ایران و روسیه.
حوزه خدمات تست و بازرسی​
 • شرکت پولاد کالا جهت ارائه خدمات متمایزی به مشتریان خود، اقدام به خرید و تامین تجهیزات تست مخرب و غیر مخرب و راه اندازی آزمایشگاه مجهز جهت انجام تست های مختلفی در حوزه طناب فولادی و مفتول نموده است.
 • همچنین شرکت پولاد کالا با اخذ نمایندگی رسمی از چند شرکت معتبر خارجی توان تامین تجهیزات تست های مخرب و غیر مخرب طناب فولادی را به همراه ارائه آموزش و خدمات پس از فروش این تجهیزات دارا می باشد.

حوزه تولید​

شرکت پولاد کالا بااستفاده از فرصتهای موجود در کشور ایران، فاز اول کارخانه خود را در منطقه شهرک صنعتی صفادشت با هدف تولید برخی ساختارهای طناب فولادی(سیم بکسل) راه اندازی نموده است. انجام خدمات بافت و تولید انواع اسلینگ ها و نصب سوکت از جمله دیگر تولیدات شرکت پولاد کالا می باشد.

فهرست